O nas

Sport Arena Myślenice

ul. Jodłowa 1 F
32-400 Myślenice
INFOLINIA : 12 357 22 31
734 424 291

O nas

W Myślenicach odpoczywa się aktywnie!

Odwiedzając Myślenice możesz spędzić  czas tak jak lubisz. Złapać chwilę relaksu i  wypocząć  albo wypoczywać aktywnie.

Myślenice to malownicza miejscowość przez którą przepływa rzeka Raba. Wzdłuż rzeki przebiega ścieżka spacerowo-rowerowa, która zachęca do wszelkich aktywności i form relaksu mieszkańców miasta jak i odwiedzających.

Samo miasto położone jest między Krakowem a Zakopanem. Urzeka pięknymi widokami i mocą atrakcji o każdej porze roku. Ponadto jest również dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości atrakcyjnych turystycznie takich jak: Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim.

 

ATRAKCJE MYSLENIC to między innymi nasza MYŚLENICE SPORT ARENA.

W naszym kompleksie Myślenice Sport Arena, który mieści się na Zarabiu, specjalnie dla Was przygotowaliśmy bogatą ofertę turystyczną:

Kolej linowa - dzięki której wyjedziecie na Górę Chełm. Z jej szczytów rozchodzą się liczne trasy piesze oraz ścieżki rowerowe, które są chętnie odwiedzane przez turystów.

 

Na szczycie Góry Chełm znajduje się Karczma oraz Wieża widokowa z której podziwiać można panoramę Beskidu Wyspowego, Gorców a przy sprzyjających warunkach również Tatr.

 

W samym centrum Zarabia będziecie mogli skorzystać z Parku Linowego w którym niezależnie od wieku każdy uczestnik znajdzie trasę odpowiednią dla siebie.

 

Nową atrakcją dla osób odwiedzających Myślenice jest Centrum Rowerów Elektrycznych - Romet w którym wypożyczycie rowery wspomagane elektrycznie, trekkingowe oraz MTB.

 

Zarabie zachęca również do spacerowania długimi pieszymi ścieżkami...

Aa gdy się już zmęczycie zapraszamy do nowo otwartej restauracji La Bufalla w której dostaniecie pyszne włoskie jedzenie.

 

ODWIEDŹCIE NAS !

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.